X
تبلیغات
رایتل

اگر به هر دلیلی ویندوز خود را عوض کنید آنتی ویروس شما در اولین آپدیت بعد از نصب فایلهای حجیمی را دانلود میکند در صورتیکه قبلا آنتی ویروس خود را مرتبا به روز کرده باشید و از فایلهای آپدیت کپی گرفته باشید میتوانید با یک ترفند ساده آنتی ویروس جدید خود را به تاریخ آخرین آپدیت در ویندوز قبلی برگردانید و به راحتی آپدیت خود را با دانلود حجم کمتر فایلها ادامه دهید و در هزینه اینترنت صرفه جویی کنید در ضمن کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند کافی است این فایلهای آپدیت را در پوشه آنتی ویروس کپی کنند و به راحتی آن را به روز کنند !!


مراحل زیر را انجام دهید :


1- به پوشه محل نصب آنتی ویروس مراجعه کنید و تمام فایلهای با پسوند .dat را انتخاب کنید و از آنها کپی گرفته در محل مناسبی به غیر از درایو C بریزید .


2- از طریق تنظیمات ویندوز در منوی Tools کاری کنید تا فایلهای مخفی به نمایش درآیند سپس وارد مسیر ذیل شوید و از پوشه Updfiles کپی گرفته در درایو دیگری بریزید.C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET\ESET Smart Securityتوجه ! در نسخه آنتی ویروس پوشه آخر به جای Smart Security عبارت nod32 می باشد


3- بعد از نصب ویندوز جدید و یا برای آپدیت آنتی ویروس قبل از بالا آمدن ویندوز کلید f8 را فشار دهید و سپس گزینه safe mode را انتخاب کنید تا وارد ویندوز در حالت safe mode شوید .


4- به محلی که قبلا فایلها را کپی کرده اید رفته فایلهای با پسوند .dat را در پوشه محل نصب آنتی ویروس کپی کنید و فایلهای پوشه Updfiles را در همان مسیری که قبلا ذکر شد کپی کنید ، به سوال جایگزینی فایلها جواب مثبت بدهید ( روی ok کلیک کنید ) اکنون سیستم را ریستارت کرده و وارد ویندوز شوید اگر نشانگر ماوس را روی آیکن آنتی ویروس در نوار وظیفه ببرید مشاهده میکنید که تاریخ آپدیت آن عوض شده است .